Podejmujemy się zadań na terenie Poznania oraz okolic. Działamy również na terenie całego kraju – w każdym województwie, powiecie oraz gminie. Obszary naszych działań wybiegają również poza granice Polski. Właściciel agencji jest profesjonalnym detektywem, który dba o wizerunek swoich klientów niezależnie od miejsca zamieszkania. Naszą agencje cechuje efektywność w działaniu, szybka realizacja usług oraz doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych spraw. Korzystając z pomocy naszych detektywów mogą mieć Państwo pewność, że zachowamy dyskrecje a zebrane przez nas materiały będą wiarygodne. Zajmujemy się znalezieniem dowodów na zdradę partnera, męża, żony. Poszukujemy osób zaginionych. Ustalamy ukryty majątek oraz zajmujemy się obserwacją osób. Nasza detektywi potrafią wykryć podsłuchy i ukryte kamery. W obszarze naszych działań znajduje się również oferta dla firm – ocena wiarygodności, obserwacja potencjalnych kontrahentów, sprawdzanie współpracowników. Zakres naszych działań jest naprawdę szeroki – skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Biuro Detektywistyczne „Detektyw Search” świadczy usługi na podstawie ustawy z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych Dz.U. 2002 Nr 12, poz. 110, z późn. zm.

Właścicielem agencji „Detektyw Search” jest Dominik Krasiński, który działa w oparciu o licencje nr 0006714 wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w zakresie usług detektywistycznych pod nr RD-10/2021.