Biuro detektywistyczne „Detektyw Search” jest doświadczoną firmą na rynku Poznańskim. Od kilkunastu lat pracownicy naszej firmy skrupulatnie i rzetelnie wykonują swoje obowiązki mające na celu szeroko pojętą pomoc. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala nam na wykonywanie zleceń na bardzo wysokim poziomie, a jakość naszych usług od lat jest solidna i wiarygodna. W naszej pracy najważniejsza jest dyskrecja i umiejętność wtopienia się w tłum – jest to możliwe dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych detektywów, którzy każdego dnia pilnie i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Powierzając nam swoje tajemnice możesz być pewny, że żadna z nich nie zostanie zdradzona, a Ty odzyskasz spokój w swoim życiu.

​​Podejmujemy się spraw dla Klientów prywatnych oraz dla różnych firm czy instytucji. Wychodzimy z założenia, że każdy potrzebuje pomocy, dlatego nikomu nie odmawiamy. W ofercie mamy:

  • sprawy rozwodowe,
  • sprawy gospodarcze,
  • sprawy majątkowe,
  • sprawy rodzinne.

Jesteśmy doświadczoną agencją specjalizującą się w szukaniu dowodów zdrady, które często bywają dowodem potrzebnym do rozwodu. Skutecznie radzimy sobie w odnajdywaniu podsłuchów oraz monitoringu. Zlecić nam można również założenie dyskretnego monitoringu służącemu Klientowi.

Dodatkowo jesteśmy w stanie ustalić miejsce zamieszkania oraz miejsce pracy konkretnej osoby. Zawsze zachowujemy pełną dyskrecję. Nasi Klienci mogą liczyć na to, że działamy szybko i skutecznie.

Skorzystałeś z naszych usług? Zostaw opinię!